A&A Cleaning

Firma sprzątająca Kraków

aacleaningkrk@gmail.com

 

514-293-385

Kontakt

Godziny otwarcia

pon-pt 7:00-21:00

sob-nd 7:00-21:00

 

 

Czym sprząta firma sprzątająca

18 maja 2020

Kolor ma znaczenie 

Podział ściereczek czystosci wg kolorów ma znaczenie ze wzgledu na higienę i bezpieczeństwo Naszego otoczenia.

Jest to mój ulubiony kwiatek a kojarzy mi się z ciepłem ,delikatnością ,rodziną i świeżością.Nasza firma a Nasze żeby wzbudzały  ciepłe emocje .Powinny się kojarzyć z rodziną bo dzięki Naszej usłudze będziecie mieli dla siebie i dzieci więcej czasu.Z  ciepłem bo Nasi pracownicy zawsze Was przywitają ciepło i serdecznie .Z delikatnością bo wykonują usługi spokojnie ale dokładnie .Zawsze chętnie i z pełną uwagą wysłuchają Waszych wskazówek i próśb .

 

 

Niezapominajka ma przypominać zapominalskim o zadaniach na dany dzień. Niezapominajka jest też kwiatem osób zakochanych, które czeka tymczasowa rozłąka.

Z dodatkowych symboli jest ona symbolem troski o osoby chore i niepełnosprawne oraz takie, które potrzebują opieki innych. Jest tez symbolem ludzi chorych na Alzheimera.

Symbolizuje rosnące uczucie między dwojgiem ludzi. 

 Jedna z legend opowiada o tym jak to młodzieniec zbierał małe niebieskie kwiaty dla swojej ukochanej na brzegu rzeki. Niestety w pewnym momencie omsknęła mu się noga i wpadając do wody został porwany przez nurt. Oddalając się krzyczał „nie zapomnij o mnie”, co dało nazwę temu małemu kwiatkowi.

Druga zapewne bardziej znana Wam legenda opowiada jak  podczas stwarzania roślin i nadawaniu im nazw Pan Bóg przeoczył jeden z kwiatów, gdy ten zapytał się, co z nim będzie, Bóg odparł ze od dziś będziesz się zwać niezapominajka.

  

    Frma sprzątająca

A&A Cleaning Kraków

       514-293-385  

firma sprzątająca Kraków A&A sprzątanie mieszkania sprzątanie domu,sprzątnie biura,sprzątanie po wynajmie,sprzątanie po remoncie
sprzątanie domu sprzątanie mieszkania sprzątanie biura sprzątanie poremontowe sprzątanie po imprezie sprzątanie 24h/7 gruntowne sprzątanie dezynfekcja

514-293-385

Całodobowa firma sprzątajaca Kraków
sprzątanie domu,sprzątanie mieszkania,sprzątanie biura,sprzątanie po imprezie ,sprzątanie całodobowe