A&A Cleaning

Firma sprzątająca Kraków

aacleaningkrk@gmail.com

 

514-293-385

Kontakt

Godziny otwarcia

pon-pt 7:00-21:00

sob-nd 7:00-21:00

 

 

Każda szanująca się firma sprzątająca zna zalety naturalnego mydła jako środka sprzątającego z wszechstronnym przeznaczeniem .

Zdarzało Nam się że zwracali się do Nas rozczarowani usługami prywatnych osób świadczących usługi  sprzątające oraz innych firmach sprzątających klienci .Często problemem jest niska jakość usług poprzednich zleceniobiorców ale i nie znajomość branży  oraz brak doświadczenia i wiedzy zwłaszcza w kwestii ekologicznych środków czystości.Zleceniodawcy Ci często  wyrażnie zaznaczali że zależy abyśmy z takich środków  właśnie korzystali .

My środki naturalne sprawdziliśmy i wiemy że są znakomite do codziennego sprzątania i nie szkodzą ani skórze ani układowi oddechowemu .Pragniemy i Wam przybliżyć  ich wartość.

 

Mydło marsylskie

Zastosowanie mydła marsylskiego w sprzątaniu :

Mydło marsylskie doskonale sprawdza się jako środek do prania ubrań. 

Innym alternatywnym zastosowaniem mydła marsylskiego jest używanie go jako środka do mycia podłóg. Nie tylko doskonale ją oczyszcza, ale posiada również właściwości odkażające i nabłyszczające.

Mydło szare

Pranie w szarym mydle zapewnia idealną czystość bez niszczenia nawet bardzo delikatnych tkanin i jest polecane małym dzieciom, osobom chorującym na alergię i z wrażliwą skórą. Mydło nadaje się zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce. Wystarczy zetrzeć je drobno na tarce i wsypać do przegródki przeznaczonej na proszek do prania w automacie. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby uzyskać olśniewający efekt czystego i świeżego prania.Ze startego szarego mydła możemy również robić uniwersalny środek czyszczący do mycia podłóg i sprzątania łazienki. Sprawdzi się on także jako płyn do mycia naczyń. Z łatwością domyje nawet bardzo zabrudzone i tłuste garnki i patelnie, a nie zniszczy skóry rąk.Tym  środkiem czyszczącym nie tylko posprzątamy całe mieszkanie i zrobimy pranie, ale i umyjemy się od stóp do głów. 

W sklepach możemy znależć mydła w płynie zatem śmiało ich używajcie zamiast ścierania.

Na przestrzeni lat sama lub z synem testowaliśmy różne rozwiązania a zaczeło się od braku płynu do podłog czy do szyb w domu.Wykorzystywaliśmy płyny do naczyń.żele pod prysznic,szmpon ,jednym słowem wszystko co było pod ręką . O dziwo efekt był zadowalający .Podłogi były czyste bez smug a moje ręce nie wysuszały się ,nie były zaczerwienione ani spuchnięte.Jedyne czego mi brakowało to zapach i tu z rozwiązaniem przyszły zapachowe olejki eteryczne .Warto zawsze mieć je w domu.Ja od lat stosuje je zamiast odświeżaczy powietrza :)

 

 

17 kwietnia 2020
mini usługi ,sprzątanie kuchmi,doczyszczanie sprzętów AGD,prasowanie

Zastosowanie mydła naturalnego do sprzątania

    Frma sprzątająca

A&A Cleaning Kraków

       514-293-385  

firma sprzątająca Kraków A&A sprzątanie mieszkania sprzątanie domu,sprzątnie biura,sprzątanie po wynajmie,sprzątanie po remoncie
sprzątanie domu sprzątanie mieszkania sprzątanie biura sprzątanie poremontowe sprzątanie po imprezie sprzątanie 24h/7 gruntowne sprzątanie dezynfekcja

514-293-385

Całodobowa firma sprzątajaca Kraków