A&A Cleaning

Firma sprzątająca Kraków

aacleaningkrk@gmail.com

 

514-293-385

Kontakt

Godziny otwarcia

pon-pt 7:00-21:00

sob-nd 7:00-21:00

 

 

Dom bez zwierzaka jest domem pełnym miłości i radości .Zalet posiadania psa,kota,chomika,papugi ,rybek czy każdego innego zwierzęcia w domu nie sposób zliczyć.  Natomiast wada jest tylko jedna ,większy bałagan przy sierściuchach .Uspokajamy tych którzy myślą że ekipa firmy sprzątającej nie będzie chciała sprzątać w domu gdzie jest zwierzę .A&A Cleaning w gronie swoich klientów ma i takich którzy swoich czworonogów zabiera ze sobą do biura które po za domem i My sprzątamy .Nasza firma sprzątająca jest doświadczona w usuwaniu skutków posiadania zwierzęcia m .in z sierścią ,przykrym zapachem na tekstyliach czy też odciskami łapek i nosków na oknach i drzwiach .Sami mamy zwierzaki w swoich domach także nie straszne Nam i Wasze a i chętnie podzielimy się doświadczeniami :)

Jeśli je posiadacie dajcie Nam znać przed umówioną usługą dzięki czemu Nasza ekipa zabierze ze sobą naturalne środki przyjazne zwierzętom .

   Poniżej prezentujemy kilka metod radzenia sobie z porządkiem w domu w którym są zwierzęta.

  Odkurzaj codziennie.Można użyć odkurzacza ,gumowych lub sylikonowych mioteł lub elektrostatycznego mopa który przyciąga do siebie sierść. Ja wolę odkurzacz bo w domu mam płytki,panele i dywany więc użycie go mi ułatwia zadanie jako ze sprawdza się na każdej czyszczonej powierzchni .

  Kurz i sierść z przedmiotów i mebli ścieraj lekko zwilżoną ściereczką z mikrofibry lub elektrostatyczną miotełką do kurzy  .Możesz użyć również środka anti-static do mebli co zmniejszy ilość osiadającej się sierści .Nigdy nie używaj mokrej ściereczki bo to spowoduje przywarcie sierści do mebla i trzeba będzie czekać aż wyschnie żeby ją usunąć.

  Podłogę myj dowolnym środkiem lub wodą z kilkunastoma kroplami np olejku lawendowego lub wody z dodatkiem naturalnego mydła w płynie . .

Sierść z tapicerki najłatwiej usunąć przy pomocy lateksowych rękawiczek ,schodzi idealnie .Równie dobrze sprawdzą się rękawice welurowe ,z aksamitu ,lub rolki do czyszczenia.

Soda oczyszczona świetnie usunie zapach z tapicerki fotelowej czy dywanów.Posyp je sodą pozostaw na chwilę a potem odkurz.

Do mycia okien ze śladów łapek i nosek najlepiej użyć wodę z dodatkiem octu i kwasku cytrynowego .Można bez obaw taką mieszankę stosować codziennie . 

 

 

 

16 kwietnia 2020
mini usługi ,sprzątanie kuchmi,doczyszczanie sprzętów AGD,prasowanie

Zwierzak w domu a usługi firmy sprzątającej A&A Cleaning

    Frma sprzątająca

A&A Cleaning Kraków

       514-293-385  

firma sprzątająca Kraków A&A sprzątanie mieszkania sprzątanie domu,sprzątnie biura,sprzątanie po wynajmie,sprzątanie po remoncie
sprzątanie domu sprzątanie mieszkania sprzątanie biura sprzątanie poremontowe sprzątanie po imprezie sprzątanie 24h/7 gruntowne sprzątanie dezynfekcja

514-293-385

Całodobowa firma sprzątajaca Kraków